Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Prodej - poradenství - servis Mobilní návěsy na výrobu a dopravu

Prodej a servis systémů OVERMAT

PRODEJ, PORADENSTVÍ a SERVIS  mobilních automatických systémů pro výrobu a dopravu klasických cementových potěrů, samonivelačních potěrů na bázi anhydritu nebo cementu a také lehčených podkladních betonů a předmíchaných tekutých potěrů značky OVERMAT zajišťuje společnost  PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.), která se stala výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. 

OVERMAT nabízí kompletní škálu modelů mobilních betonárek v různých velikostech a provedení.

Logo OVERMAT

S návrhem řešení a  výběrem vhodného typu automatického domíchávacího systému OVERMAT - návěsy na betonové potěry nebo návěsy na lité podlahy - s ohledem na Vaše požadavky a potřeby Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z poboček společnosti PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové.

Na všech těchto pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na techniku OVERMAT, samozřejmostí je i odborné zaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů.

Podrobnější informace k jednotlivým produktovým řadám Návěsy na potěrové betony a Návěsy na lité podlahy a Návěsy na polystyrenbetony naleznete v odkazech v nabídce vlevo.

Navštivte také naše webové stránky www.pro-doma.cz, kde najdete informace o dalších stavebních strojích a přístrojích, zboží a stavebních materiálech, a také informace o službách naší půjčovny a servisu.

V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace (ceny mobilních automatických domíchávačů betonu a betonových směsí a volitelného příslušenství, dodací lhůty, možnosti financování apod.) nebo zájmu o předvedení této špičkové techniky, zašlete poptávkový formulář níže anebo kontaktujte přímo naše obchodní zástupce - kontakty v menu vlevo.

centrála PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.)

Servisní centrum TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Poptávka

aaa